Your browser (Internet Explorer 6) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.
X

PARTENERI

DISTRIBUITORI:


Metatools – Strada Poligonului nr.2,100070 Ploiesti, Prahova

Persoana de contact – Bogdan Teban – manager showroom

+4 0733 912 592, 0244/598.277

showroom@metatools.ro, office@metatools.ro, www.metatools.ro

Metatools este un distribuitor de top pentru produsele RIDGID. In showroom-ul din Ploiesti puteti gasi toata gama de produse RIDGID si veti fi ajutati cu cele mai competente sfaturi tehnice. Deasemenea Metatools are un centru de service autorizat RIDGID care ofera servicii de garantie sau post garantie la cel mai inalt nivel.


Coral Instal Construct – Strada Coralilor nr. 2, 013328 sector 1, Bucuresti

Persoana de contact – Alexandru Varsa – director general

+4 0746 174 471, 021/668.6360

office@geromprojekt.ro, www.geromprojekt.ro, www.ridgidshop.ro

Coral Instal Construct este o companie specializata in distributia echipamentelor pentru instalatii, fitingurilor si tevilor de cupru.
Firma detine cel mai mare stoc de produse RIDGID din Romania, fiind capabila sa livreze aproape orice reper din catalog in timp real.
Aici puteti gasi pe stoc toata gama de fitinguri prin presare de la Viega cat si masinile de presat fitinguri din gama RIDGID.


Termo Tools - Strada Donath 84/18, 400290, Cluj Napoca

Persoana de contact – Dan Maier – director de vanzari

+4 0726 331 379

office@termo-tools.ro, www.termo-tools.ro

Termo Tools este o firma specializata in consultanta tehnica pentru sisteme de video inspectie pentru canalizari si sisteme pentru localizarea utilitatilor
publice. Are un portofoliu mare de clienti, printre care regii de apa, constructori de drumuri, municipalitati cat si companii de prospectiuni geologice si de instalatii.
Firma are relatii stranse cu companii de consultanta pentru obtinerea de fonduri europene, putand ajuta astfel la dezvoltarea unor noi segmente de business pentru clientii sai.


RET UTILAJE – Sos. Oltenitei, nr. 221, Popesti-Leordeni, Ilfov

Persoana de contact: Mugur Voicu

+4 0722 354 453

office@retutilaje.ro, www.retutilaje.ro


VIGRA MARKETING & SERVICES – Str. Stefan Negulescu, nr. 34, sector 1, Bucuresti

Persoana de contact: Tudor Paduretu

+4 0722 366 407

office@vigra.ro, www.vigra.ro


KREATIV

Satu Mare, Satu Mare – DN 19A, Km 57+550; Persoana de contact: Soncodi Cosmin +4 0755 125 299; comercial@kreativ.com.ro

Ungheni, Mures – Str. Cerghizelului, nr 274/D; Persoana de contact: Fagaras Lacramioara +4 0744 842 820; office.ms@kreativ.com.ro

Odorheiu Secuiesc, Harghita – Str. Digului, nr. 45; Persoana de contact: Kis Karoly +4 0757 082 909; kis.karoly@kreativ.com.ro

www.kreativ.com.ro


TRITON TOOLS – Str. Valea Cascadelor nr 26 A, sector 6, Bucuresti

Persoana de contact: Anca Mirt

+4 0758 038 783 / 789

office@triton-tools.ro, triton.com.ro


TRITON

Constanta, Constanta – B-dul Aurel Vlaicu nr.217; Persoana de contact: Mircea Onea +4 0742 120 101; office@triton.com.ro

Cernavoda, Constanta – Str. Anghel Saligny, nr. 18; Persoana de contact: Bogdan Ionescu +4 0742 085 884; bogdan.ionescu@triton.com.ro

Galati, Galati – Str. Gheorghe Doja, nr. 1; Persoana de contact: Iulian Anghel +4 0743 188 791; iulian.anghel@triton.com.ro

Urziceni, Ialomita – Calea Bucuresti, nr.77; Persoana de contact: Mariana Tita +4 0243 484 149; mariana.tita@triton.com.ro

www.triton.com.ro


TEHNOACTIV

Suceava, Suceava – Str. Cernauti nr. 123; +4 744 595 578; office@tehnoactiv.ro

Botosani, Botosani – Calea Nationala nr. 59, parter; +4 0740 303 230; magazinbt@tehnoactiv.ro

www.tehnoactiv.ro


EPINVEST

Cluj-Napoca, Cluj – Loc. Floresti, Str. A. Iancu nr. 502-504; Persoana de contact: Sergiu Bochis +4 0743 019 501; sergiu.bochis@epinvest.ro

Brasov, Brasov – Sos. Cristianului nr 1-3; Persoana de contact: Eva Kolesa +4 0741 211 378; eva.kolesa@epinvest.ro

Baia Mare, Maramures – B-dul Decebal nr.2; Persoana de contact: Angela Dirla +4 0740 061 613; angela.dirla@epinvest.ro

Targu Mures, Mures – Str. Dezrobirii nr.5; Persoana de contact: Sorin Gliga +4 0729 881 393; sorin.gliga@epinvest.ro

Alba Iulia, Alba – Str. A. I. Cuza nr. 20, Bl. G3-G4; Persoana de contact: Iancu Camelia +4 0744 576 094; camelia.iancu@epinvest.ro

www.epinvest.ro


ROCAST – Soseaua Pantelimon, 1-3, sector 2, Bucuresti
Tel: 021 252 53 90 – 95 / Fax: 021 252 53 89 / office@rocast.ro

Showroom ROCAST – Soseaua Chitilei, 177 A, sector 1, Bucuresti
Tel: 0372 691 114 / aurel.v@rocast.ro

www.rocast.ro